Ahoj, jsou odlišné. Neměl jsem tam ale všude loouky apod., podle reality jsem tam dával křoviny apod.
J. Dne 17. září 2017 13:11 Pavel Machek <pa...@ucw.cz> napsal(a): > Ahoj! > > > před několika lety jsem na základě satelitních map a trackování v terénu > > dokreslil okolí Mníšku pod Brdy tak, aby tam byla všechna pole, lesy, > louky > > atd. co nejpřesněji podle skutečnosti. Investoval jsem do toho dost velké > > množství času. > > > > Cca před dvěma lety tato data někdo smazal a pravděpodobně naimportoval > > data z RUIANu. Je to vidět např. v okolí Kytína, kde kvůli tomu vznikly > > bílé plochy na mapě (původně byla mapa kompaktně pokrytá). Viz > > http://www.openstreetmap.org/changeset/52061130#map=16/49.8587/14.2206 > > > > Je možné vrátit původní data zpátky? > > Urcite je.. na druhou stranu. Fakt nejsou ty bile plochy odlisne od > tech RUIAN-luk? Z me zkusenosti tam vetsinou je rozdil. > > Pavel > -- > (english) http://www.livejournal.com/~pavelmachek > (cesky, pictures) http://atrey.karlin.mff.cuni. > cz/~pavel/picture/horses/blog.html > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > >
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz