Gal ir verta naudoti tiesiogiai osm xml, jei nori viską iš karto sugeneruoti. Bet tai neefektyvu ir dauguma generuoja kvadratais pagal poreikį, naudojant paruoštą duombazę.
2011/4/15 Tomas Straupis <tomasstrau...@gmail.com> > 2011 m. balandis 15 d. 08:33, Ramas rašė: > > osm2ogsql ir neturi "parikiuoti ar pataginti" duomenų. Ji tiesiog keičia > > duomenų struktūrą į patogesnę mapnik'ui ir sukelia į postgresql. Šis > > procesas nėra abipusis. > > Taip, teisingai. T.y. variantas: > osmxml->osm2pgsql->postgresql/poistgis->mapnik->žemėlapis > > Tik aš pradžioje kalbėjau apie kitą metodą, kai mapnikas duomenis > ima tiesiai iš osm/xml failo BE postgresql'o. > osmxml->mapnik->žemėlapis > Tada procesas paprastesnis, bet, kaip rodo praktika, neveikia ryšiai > (Lietuvos siena labai skylėta, nėra tų vietų, kur siena „eina“ per upę > ar pan.) ir multipoligonai (miškų proskynos nepažymėtos, didieji > multipoligonais pažymėti miškai apskritai nepaišomi). > > Žodžiu bent kiek normalesniam žemėlapio paišymui postgre db naudoti > būtina. > > P.S. Nuo šio ryto geofabrik Lietuvos extract'ai nebenukarpys Lietuvos > sienų, taigi jau galima gauti pilnus ir gražius žemėlapius. Tiesa > laiko tai užima... 1-15 zoom lygius 3-4 valandas generavo... > > -- > Tomas Straupis > > _______________________________________________ > Talk-lt mailing list > Talk-lt@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt >
_______________________________________________ Talk-lt mailing list Talk-lt@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt