šauniai, aš tai pabandžiau sugeneruoti visos europos viešo transporto žemėlapį - http://openmap.lt/?zoom=5&lat=48.8709&lon=12.76842&layers=B00FFTTF
2011/4/16 Tomas Straupis <tomasstrau...@gmail.com> > > * Taškų interaktyvi informacija lyg ir normaliai veikia per > > openlayer.text. T.y. reikia tik parašyti Lietuvos duomenų xml skenerį, > > kuris galėtų į atskirus txt failus ištraukti info apie dominančius > > objektus (piliakalniai, laužavietės, polisiavietės, muziejai ir t.t. > > ir pan.). Šituo užsiimsiu truputį vėliau (nebent gal kas gali/nori > > padėti?). > > Na va, šitas irgi veikia. Kobra, sliekas ar kokia te gyvatė (python) > turi osm xml'o skaitymo modulį. Tai jo pagalba pasirašo nedidukas > scenarijus, kuris gražiai išima reikiamą info ir sukrauna į > openlayeriams tinkamo formato failą. > > Prisegu py failą, gal kolegos pitoninikai kokių nors stambių kliurkų > pastebės, nes šiaip kodą rašiau google pagalba „search: python print, > search: python loop, search: python variables“ ir pan. :-) > > -- > Tomas Straupis > > _______________________________________________ > Talk-lt mailing list > Talk-lt@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt > >
_______________________________________________ Talk-lt mailing list Talk-lt@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt