-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE----- Hash: SHA512 Rob Aerts schreef: > zodra de relations er zijn, kan dat volgens mij wel
Hoe zou jij dat dan doen? - - Selecteren van segmenten in JOSM (in een manier dat je echt geen fouten kan maken) - - Nieuwe Way maken (dit wordt de route) - - Hele way taggen met busroute = 45, discrict haaglanden - - Net als bij spoorweg de bushaltes aangeven en aangeven of de bus hier stopt Mogelijke problemen: - - Als het niet per busroute gebeurd dan komen er sowieso problemen met routering en opvolgende segmenten. (Richting) - - Wat doe je als een bus de straat twee keer passeert? Mogelijke oplossing: - - Sequentie nummer meegeven (problematisch bij handmatig onderhoud) Stefan -----BEGIN PGP SIGNATURE----- Version: GnuPG v2.0.7 (GNU/Linux) Comment: Using GnuPG with Mozilla - http://enigmail.mozdev.org iD8DBQFG87TWYH1+F2Rqwn0RCqCpAJ9H0NgPnBkJbrUbXzF2jonSRITTBQCgkodh ByQjQghqYsUWzgFyoo8+yIw= =8uCr -----END PGP SIGNATURE----- _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl