VAART-bericht van: "Jan van de Wijgaart" <[email protected]>




Kees de Vette schreef:
VAART-bericht van: "Kees de Vette" <[email protected]>




Dat is alleen een wezenlijk verschil als ik bereid ben om voor alle vrachten te varen. In alle andere gevallen bepalen we zelf in grote mate de hoogte van de vracht en hebben we de stilleg regeling dus niet nodig. Het slagingspercentage is dus geheel afhankelijk van welke schepen je tegen de kant krijgt


Peter


En wil jij dan degene zijn die de schepen aanwijst die volgens jouw te goedkoop gevaren hebben,en wil je die dan vrijwillig dwingen te gaan liggen of zo.

Kees

Je hoef helemaal niemand te dwingen om stil te gaan liggen als we nu eens de verantwoording bij ons zelf zouden zoeken. 1 neem de mondale crisis er is terug loop dus accepteer dat en neem van te voren aan dat je 30 % minder zou verdienen dat kan je door 2 dingen doen of je eigen de pleuris varen en slijtage hebben of je neem 30 % vrijetijd dus ca 100 dagen stil liggen en dat wil dan zeggen neem gewoon de reis aan die op dat moment gewoon kostendekkend is op moment dat je vaar en geniet van de vrije dagen. Maar dat kunnen we niet alleen nee dan moeten we eerst een meester voor de klas hebben staan die dat dan zeg dat we dat moeten doen kijk maar naar samen sterk. Lijk wel of we een stel kleuters zijn die alleen dingen doen als iemand streng zeg van dit moeten we doen en dat je dan wel zou kunnen stilliggen. En nu heb de nma de lijst verboden maar je heb toch geen lijst nodig om te vragen wat je wil en ik weet wel dat je het niet zomaar krijg maar als je nu in achterhoofd hou van 30 % minder verdienen en ik neem de vrije dagen en iedereen zou dat doen dan zou de prijs omhoog gaan. Ik weet dat het al vaak genoeg gezegd is maar ik snap gewoon niet dat als mensen bij iemand aansluit het wel zou kunnen en als iemand anders dan weer zeg het mag niet gaan we door als dolle stieren. Dus ik denk dat er niks gaat helpen alleen tot er schepen op de fles gaan wat hier en daar al gebeurt en meer gaat gebeuren. Je ken nu zeggen dat door laag water het nog niet lukt maar lig wel aan ons zelf want iedereen vaar en heb omloop dus als dat er is kan je ook meer vragen.
Wees gewoon niet bang om paar dagen stil te komen liggen.

Iedereen een behouden vaart of gezellige ligtijd.

Gr Jan


* Hoe denk je over het Crisisberaad? www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan