VAART-bericht van: <[email protected]>

Hoe kan het dat de regels met betrekking tot functie kwalificaties bemanning in de binnenvaart in Duitsland anders zijn dan bij de andere rijnoeverstaten zoals Nederland +Belgie????

Bij het stempelen van mijn dienstboekje in het schifffahrtsburo in Duisburg werd mij toch mooi even verteld dat het diploma verkregen door het staatsexamen in Antwerpen niet geaccepteerd werd in Duitsland en ik dus ook geen functie verhoging kreeg na een jaar varen.

Dat voorin het vaartijdenboek de voorwaarden staan volgens het RPR en dat ik daaraan voldeed met mijn diploma en het aantal vaardagen, daar had de desbetreffende mevrouw geen boodschap aan.

"Dat zijn politie reglementen en niet onze reglementen." Ook een gesprek met haar chef resulteerde niet in een andere uitkomst van het verhaal. Het zou toch raar zijn dat ik opeens twee functies lager "waard ben" in Duitsland dan in Nederland en Belgiƫ.??!!??

Het SAB Rotterdam dacht er heel anders over en heeft een nieuwe stempel gezet; "zou niet weten waarom je geen functie verhoging zou kunnen krijgen" "een vreemde gang van zaken daar in Duitsland"

Mvg MatroosVincent






* Vind je VAART!genoten op: http://www.vaart.nl
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan