"Adam Trzaskawka" <[EMAIL PROTECTED]>wrote:


> Szanowny Panie Stanis3awie
> Po kolei:
> >
> > Panie Adamie, tak na poczatek jezeli chce pan byc dobrze zrozumiany
niech
> > pominie polskie znaki [tzw. jezyczki] bo trudno pana rozczytac
>
> Ok , przyzwyczajenia z list poswieconych sprzetowi ( komputerom , i
> samochodom - tam tego wymagaja) , oraz to ze jestem polakie wiec posluguje
> sie pelna polszczyzna ( wraz z ogonkami)

Moja uwaga odnosnie ogonkow polega tylko na tym, aby bylo latwiej czytac
panskie teksty, bowiem gdzies po drodze strasznie to znieksztalca tekst. A
to ze jest pan Polakiem to oczywiscie wspaniale.

> . Po drugie
> > czy "in God we trust" choc to piekne wyznanie, nie mozna napisac po
> polsku?
> > Czy to tak wiele pana kosztuje?
> >
> Nie , PUNKT dla Pana
> Pozdrawiam
> Adam Trzaskawka
>

Ciesze sie, choc nie mialem zamiaru z panem rywalizowac.

SB





-- 

 

Odpowiedź listem elektroniczym