Waldemar Dworakowski wrote: Wysylanie olbrzymich zalacznikow moze byc odczytane > jako sabotowanie dzialania listy dyskusyjnej. > WD Ale poniewaz znamy pana Blaszczaka nie powinno byc. Ryszard Ochudzki --
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Adam Trzaskawka
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Adam Trzaskawka
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Stanislaw Blaszczak
- Prawica: Bankowe oszustwo Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy...... Waldemar Dworakowski
- Prawica: Przepraszam Ryszard Ochudzki
- Prawica: Przepraszam Stanisław Błaszczak
