Prosilbym na przyszlosc o wstrzymanie sie z zapychaniem ludziom
skrzynek listami o wielkosci rzedu kilkuset kb. Jesli chcial Pan
przeslac cos do p.da Lancii to mogl Pan przeslac to w liscie
prywatnym. Wysylanie olbrzymich zalacznikow moze byc odczytane
jako sabotowanie dzialania listy dyskusyjnej.
WD

Odpowiedź listem elektroniczym