Ja rowniez - mysle ze mozna prowadzic rzeczowa dyskusje bez zadnej rywalizacji kto lepszy , badz tez kto poda wiecej odnosnikow do stron w necie Pozdrawiam Adam
- Prawica: Glupsze spoleczenstwo czy.../ W... Jerzy Siuta
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Adam Trzaskawka
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Adam Trzaskawka
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenst... Adam Trzaskawka
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Stanislaw Blaszczak
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Stanislaw Blaszczak
- Prawica: Bankowe oszustwo Andrzej da Lancia
- Re: Prawica: Glupsze spoleczenstwo c... Waldemar Dworakowski
- Prawica: Zalaczniki Ryszard Ochudzki
- Prawica: Przepraszam Stanisław Błaszczak
