"Andrzej da Lancia" <[EMAIL PROTECTED]>wrote:
>
> >>
> >> Pan S.B. skomentowal:
> >> >>
> >> >> mam obawy ze Pan Adam zaczerpnal
> >> >> powyzsze motto z banknotu dolarowego,
> >> >> pojawilo sie ono na nim w roku 57
> >> >> zastepujac "E Pluribus Unum",
> >> >>
> >> >> Motto "In God we trust jest przysiega masonska,
> >> >> ktokolwiek nie wierzy w Supreme Being nie moze zostac masonem.
> >> >>
> >> >> Poprosze o komentarz Pana Adama
> >> >>
> >> >> Andrzej
> >> >>
> >> >
> >> >Panie Andrzeju, o ile dobrze rozumiem slow "In God we trust" znaczy to
"W
> >> >Bogu mamy nadzieje". Coz w tym masonskiego? czy wszystko zaraz musi
> >kojarzyc
> >> >sie z masoneria? Ja tylko prosilem by pisac po polsku, gdyz nie ma
tutaj
> >> >potrzeby uzywac innych jezykow. A to co pan napisal wprowadza mnie w
lek
> >i
> >> >bede sie bal odmawiac paciorek, by nie wyznawac wiry masonom ;)
> >> >
> >> >SB
> >> >
> >>
> >> Dziekuje serdecznie, coz ja bym bez Pana poczal,
> >> pewnie modlilbyn sie do diabla i myslal
> >> ze "in God we trust" to tyle samo co "ave satan"
> >> jak pan to czyni blogoslawiac LICHWE,
> >> ale jak juz pan to robi to proponuje
> >> zapoznac sie z historia banknota jednodolarowego,
> >> wowczas dopiero panskie modlitwy nabiora wagi,
> >> przytoczylbym artykul o tem ale nie jestem pewien
> >> czy jest wlasciwy bo po angielsku,
> >> zechcialby pan sprawdzic ?
> >> jest tutaj:
> >> http://www.dagobertsrevenge.com/
> >> w ramce po prawej nacisnac na "Artykuly"
> >> a nastepnie wybrac "Banknot Jednodolarowy"
> >>
> >> Andrzej
> >>
> >
> >Byl juz panie Andrzeju taki, ktory za wszelka cene chcial mnie z
rownowagi
> >wyprowadzic i siebie z listy wyprowadzil. Nie interesuja mnie jakies
> >dyrdymaly zboczonych na tle scigania masonow i Zydow pismakow, nawet w
> >internecie. Tak wiec te historyjke o banknocie jednodolarowym moge sobie
> >wziac do WC aby... Wiem co znacza slowa "In God We Trust", podtrzymuje,
ze
> >nie ma tu nic masonskiego. A Nadzieja panie Andrzeju jest jedna z trzech
> >cnot boskich o ile uwazal pan na lekcjach religiii zamiast pod lawka
czytac
> >jakies wypociny na temat masonerii.
> >
> >SB
> >
> >P.S. Zaczynam sie zastanawiac, czy milosc do tradycyjnych wartosci nie
staje
> >sie w Ameryce zbrodnia nienawisci - stwierdzil republikanski senator Phil
> >Gramm z Teksasu. - Prawda jest taka, ze mozemy miec napis "In God We
Trust"
> >na monetach, ale nie mamy tej dewizy w naszych sercach.
> >
> >To odpowiedz senatora Gramma na ataki lewicowych grup amerykanskich po
> >nominacji Johna Ashcrofta na prokuratora generalnego. Czy w tym tez
brzmi
> >cos masonskiego?
> >
> Panie Stanislawie
>
> moje wartosci to
>
> Bog, Honor i Ojczyzna
>
A moje oprocz tych ziemskich wartosci sa jeszcze trzy cnoty boskie: Wiara
Nadzieja Milosc.
Panu jak widac z tych trzech cnot boskich brakuje milosci blizniego. Wiec
niech pan nie uzywa imienia Pana Boga nadaremno.
> ale musialbym byc masonem by umiescic
> te haslo na wynalazku szatana
>
> Andrzej
Jezeli ktos umieszcza tak piekne wyznanie nawet na banknocie, to nalezy sie
mu uznanie. W dalszym ciagu nie otrzymalem od pana odpowiedzi: Coc
masonskiego dopatrzyl sie pan w tych slowach?
Po kolei:
- IN .............................
- GOD.........................
- WE...........................
-TRUST.....................
Moze teraz pan mi to objasni, co masonskiego jest w tych slowach. Juz panu
pomoglem, wystarczy wpisac w miejsce kropek.
> ps.nadzieja cnota boska ?
> pan rozlicza Boga z Jego cnot ?
> co pan robil na lekcjach religii ?
>
>
Uczylem sie. I to mi zostalo z tej nauki. Natomiast na dowod tego, ze dobrze
uwazalem przesylam panu w zalaczniku fragmenty mojej Ksiazeczki do
nabozenstwa od I Komunii sw., gdzie jest to wyraznie napisane i by pan
wiecej nie plotl glupot o rozliczaniu Pana Boga. Reszta tez z tej ksiazeczki
moze sie pan przyda. Gdyby pan potrzebowal wiecej to tez panu moge przeslac
;)
SB
--
ksiaz_naboz.jpg
ksiaz_naboz2.jpg