Zo, nu staan ze allemaal op route=hiking... Oorspronkelijk was de conventie route=foot. Geen idee wanneer dat veranderd geraakt is.
Jo Op 21 augustus 2012 11:45 schreef Ivo De Broeck <ivo.debro...@gmail.com>het volgende: > Potlach heeft ook voordelen. Hij zet automatisch route=hiking (ipv bv > foot). Potlach is IMHO juist een editor die een beetje orde brengt in de > verschillende tags. Maar daar ging deze tread niet over. > > Vraag 1: Moet de wiki aangepast worden (of is het VERBODEN ref en name in > te vullen) > Vraag 2: Wat kan/mag ingevuld bij name en ref (soms is dat ZD, soms ZD > 1x-9x, soms Wandelnetwerk Zuid-Dijleland) > > > Op 21 augustus 2012 11:30 schreef Jo <winfi...@gmail.com> het volgende: > > Ik heb al meermaals aan Richard gevraagd om in Potlatch de note tag weer >> te geven voor onze rcn en rwn-routerelaties. Maar de ontwikkelaars van >> Potlatch blijven dit weigeren. Misschien kan jij ook eens je stem laten >> horen: >> >> https://trac.openstreetmap.org/ticket/4017 >> >> Al denk ik niet dat het nog enig effect zal hebben. We taggen echter noch >> voor de renderer, noch voor de router en ook niet voor de editor. >> >> Als ik jou was, dan stapte ik over op JOSM. Die is sowieso veel handiger >> als je verder gevorderde zaken gaat doen, zoals het werken met relaties. >> >> mvg, >> >> Jo >> >> >> >> Op 21 augustus 2012 11:13 schreef Ivo De Broeck <ivo.debro...@gmail.com>het >> volgende: >> >> OK, maar er zijn 2 redenen waarom ik de vraag stelde: >>> >>> 1) in 99% van de gevallen werd (door anderen) de naam en/of referentie >>> wel ingevuld. >>> 2) Ik gebruik potlach2. Bij het maken van een nieuwe relatie vraagt hij >>> als het ware om een naam een referentie te geven. Ik dat geval geeft hij >>> ook duidelijk aan over welke relatie het gaat bv ZD 71-72 (zie de zojuist >>> ingevoerde relatie op >>> http://www.openstreetmap.org/edit?lat=50.81877&lon=4.74388&zoom=17 ) >>> Potlach genereert de relatie automatisch met route=hiking dus dat is wel >>> OK. De "note" is NIET zichtbaar inPotlach (toch niet in de "simpele" >>> weergave) >>> >>> Ik vraag me dus af of het invullen van de "ref" MOET verboden worden? >>> >>> Op 21 augustus 2012 10:48 schreef Sander Deryckere <sander...@gmail.com>het >>> volgende: >>> >>> Het is gepaster om de routes zelf aan te passen ipv de wiki. Er is >>>> overeen gekomen dat de routes geen referentie en geen naam hebben. Enkel de >>>> knooppunten hebben een referentie. >>>> >>>> Dus zijn dergelijke routes met een referentie of naam gewoon verkeerd. >>>> >>>> Groeten, >>>> Sander >>>> >>>> Op 21 augustus 2012 10:37 schreef Ivo De Broeck <ivo.debro...@gmail.com >>>> > het volgende: >>>> >>>>> Op >>>>> http://wiki.openstreetmap.org/wiki/WikiProject_Belgium/Conventions/Walking_Routes#Walking_node_networksvraagt >>>>> men "name" en "ref" NIET in te vullen. >>>>> Ik zie op verschillende plaatsen ref = ZD en name ZD 1x-9x staan. Ook >>>>> staat in de relatie route=foot OF route=hiking. >>>>> Kan iemand mij duidelijkheid geven hierover (en eventueel de tekst op >>>>> de wiki aanpassen)? >>>>> >>>>> _______________________________________________ >>>>> Talk-be mailing list >>>>> Talk-be@openstreetmap.org >>>>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >>>>> >>>>> >>>> >>>> _______________________________________________ >>>> Talk-be mailing list >>>> Talk-be@openstreetmap.org >>>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >>>> >>>> >>> >>> >>> -- >>> Ivo De Broeck >>> Valleilaan 13 >>> 3360 Korbeek-lo >>> Tel (0)16 43 84 93 >>> Gsm +32 486 17 61 13 >>> >>> _______________________________________________ >>> Talk-be mailing list >>> Talk-be@openstreetmap.org >>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >>> >>> >> >> _______________________________________________ >> Talk-be mailing list >> Talk-be@openstreetmap.org >> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >> >> > > > -- > Ivo De Broeck > Valleilaan 13 > 3360 Korbeek-lo > Tel (0)16 43 84 93 > Gsm +32 486 17 61 13 >
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be