On Tue, Jun 17, 2014 at 11:05:01PM +0200, Marián Kyral wrote: > při editaci jsem narazil na oblast, kde jsou budovy uměle (nějakou hranicí) > rozděleny na několik částí. > > Například tyto budovy: > http://vdp.cuzk.cz/vdp/ruian/stavebniobjekty/49788027 > http://vdp.cuzk.cz/vdp/ruian/stavebniobjekty/42852951 > > Ale v bezprostředním okolí jsou ještě další tři budovy se stejným problémem. > > Chtěl jsem se zeptat, zda to je chyba, nebo je to z nějakého důvodu správně. > Pokud je to chyba, tušíte, proč toto vzniká a jaká je šance, že se to časem > opraví - sjednotí do jedné budovy?
neresilo se to tu pred nejakym casem. Nakonec se ukazalo, ze to byla tusim hranice oblasti, ktera se digitalizovala do katastru, takze kazda pulka budovy se zpracovala zvlast... -- Tomas Kasparek e-mail: kaspa...@fit.vutbr.cz CVT FIT VUT Brno, L127 jabber: tomas.kaspa...@jabber.cz Bozetechova 1, 612 66 web : http://www.fit.vutbr.cz/~kasparek Brno, Czech Republic phone : +420 54114-1220 GPG: 2F1E 1AAF FD3B CFA3 1537 63BD DCBE 18FF A035 53BC May the command line live forever!
pgpIsoIksVFGw.pgp
Description: PGP signature
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz