Ahoj, namatkou jsem se kouknul na Linz, polygony mesta maji (admin level 8), ale pouzivaji jak addr:city, tak dokonce addr:country!
V Řezně polygon nevidim (maji teda PSC polygon), ale take pouzivaji jak addr:city, tak dokonce addr:country! V Bratislave maji take city i country i hodne polygonu a adresy addr:country=SK; addr:streetnumber=8; addr:street=Liptovská; addr:housenumber=8; addr:city=Bratislava Ve Vratislavi polygony maji level 8, ale maji adresu dlouhou jak tyden pred vyplatou: WroclawGIS:addr:layer=search/0; addr:postcode=50-077; WroclawGIS:addr:postcode:id=31436; source:addr=WroclawGIS; addr:street=Kazimierza Wielkiego; WroclawGIS:addr:postcode:layer=odniesienie_k_lite/1; addr:city=Wrocław; teryt:sym_ul=08265; addr:housenumber=38; addr:country=PL; WroclawGIS:addr:date=2011-03-13; WroclawGIS:addr:id=30485 Husty, ne? Kam se na ne hrabeme, kdyz se hadame o addr:country. Musim si nekde najit schvalovani tohohle jejich importu. ;-) Takze bych tam tedy to addr:city i addr:country klidne daval, pac se zda, ze je to ve stredni Evrope zvykem. Zdravi, Dalibor > -----Original Message----- > From: Pavel Machek [mailto:pa...@ucw.cz] > Sent: Tuesday, March 18, 2014 10:05 AM > To: OpenStreetMap Czech Republic > Subject: Re: [Talk-cz] Adresy > > > > > - kdyz to snese komunita a teoreticky stvrdi Xificurk, tak doplnit do > > OSM vsechny hranice, co jsou v RUIAN a tedy vynechat suburb i city > > Tohle prosim ne. V cizine zjevne adresa neni definovana polygonem mesta, > tak tezko ocekavat, ze to tooly budou z polygonu mesta brat. > > Pavel > > -- > (english) http://www.livejournal.com/~pavelmachek > (cesky, pictures) > http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~pavel/picture/horses/blog.html > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz