Szanowny Panie Radku!
Niech mi pan wybaczy pytanie ,ale ma to bardzo duze znaczenie:
Ile ma pan lat? i ile sadowych egzekucji pan widzial, jesli zadnej ile aktow smierci
pan widzial byl przy tym????
RomanK
>From: "Radek Oryszczyszyn" <[EMAIL PROTECTED]>
>Reply-To: [EMAIL PROTECTED]
>To: Multiple recipients of list prawica <[EMAIL PROTECTED]>
>Subject: Prawica: O tym, że trzeba być konsekwentnym
>Date: Mon, 7 May 2001 22:43:17 +0200
>
>Chciałbym dowiedzieć się, czy zgodzą się Panowie z tym, że konsekwencja >jest cnotą
>pożądaną?
>Jeżeli tak, to prawy człowiek, wierzący w Boga i przestrzegający Jego >nakazów MUSI
>BYĆ PRZECIWNY KARZE ŚMIERCI!
>Najzwyklejsza ludzka przyzwoitość, nie mówiąc już o religijności, karze >chronić
>KAŻDE LUDZKIE ŻYCIE.
>Założywszy to doszedłem do wniosku, że będąc przeciwnym aborcji = przeciwny
>>zabijaniu,
>będąc przeciwny eutanazji = przeciwny zabijaniu,
>muszę być też przeciwny karze śmierci = przeciwny zabijaniu.
>Zabijanie zbrodniarzy jest ucieczką przed problemem.
>Człowiek nie może decydować o życiu drugiego człowieka - niezależnie, czy >jest to
>małe dziecko, zniedołężniały starzec, czy morderca
>.
>(myślę, że to lepszy temat do dyskusji niż prześciganie się w obelgach)
>Dziękuję.
>
>
>
>
>--
>
_________________________________________________________________
Get your FREE download of MSN Explorer at http://explorer.msn.com