Hoi,
Met 'tag wat er in het echt staat, niet wat je denkt dat er in het echt zou
moeten staan.' en eerdere discussies in het achterhoofd, een volgende vraag.
Het gaat over de Sint-Lugardisstraat/Ashoekstraat in Lummen:
http://www.openstreetmap.org/#map=16/51.0123/5.1833
Ik ben er van 't weekend met de fiets gepasseerd en ben volgend bord
tegengekomen:
https://maps.google.be/maps?q=lummen&hl=nl&ll=51.018767,5.185422&spn=0.023082,0.066047&sll=51.09623,4.227975&sspn=1.474765,4.22699&hnear=Lummen,+Limburg,+Vlaams+Gewest&t=m&z=15&layer=c&cbll=51.018767,5.185422&panoid=cQzua7yIjaXjz-4IfM7JCw&cbp=12,222.63,,0,9.65
Dus: verboden toegang voor iedere bestuurder uitgezonderd fietsers (en
bromfietsen A) en uitgezonderd landbouwgebruik.
Weg was gekarteerd door RoRay als fietspad (highway = cycleway).
Ik maak daarvan highway = track; tracktype = grade1 (want verharde weg);
motor_vehicle = agricultural
RoRay heeft er nu terug highway = cycleway met motor_verhicle = permissive van
gemaakt.
Wat zijn de correcte tags?
Ik moet wel toegeven dat ik zelf bij de name-tag in de mist ben gegaan, wat
door RoRay rechtgezet is.
Groetje,
Stijn
_______________________________________________
Talk-be mailing list
Talk-be@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be