inline comments
On 2013-10-02 11:07, Stijn Rombauts wrote:
Hoi,
Met 'tag wat er in het echt staat, niet wat je denkt dat er in het
echt zou moeten staan.' en eerdere discussies in het achterhoofd, een
volgende vraag.
Het gaat over de Sint-Lugardisstraat/Ashoekstraat in Lummen:
http://www.openstreetmap.org/#map=16/51.0123/5.1833
Ik ben er van 't weekend met de fiets gepasseerd en ben volgend bord
tegengekomen:
https://maps.google.be/maps?q=lummen&hl=nl&ll=51.018767,5.185422&spn=0.023082,0.066047&sll=51.09623,4.227975&sspn=1.474765,4.22699&hnear=Lummen,+Limburg,+Vlaams+Gewest&t=m&z=15&layer=c&cbll=51.018767,5.185422&panoid=cQzua7yIjaXjz-4IfM7JCw&cbp=12,222.63,,0,9.65
Dus: verboden toegang voor iedere bestuurder uitgezonderd fietsers (en
bromfietsen A) en uitgezonderd landbouwgebruik.
Weg was gekarteerd door RoRay als fietspad (highway = cycleway).
Ik maak daarvan highway = track; tracktype = grade1 (want verharde
weg); motor_vehicle = agricultural
highway=track
tracktype=grade1
traffic_sign=BE:C3
access=designated
motor_vehicle=agricultural
RoRay heeft er nu terug highway = cycleway met motor_verhicle =
permissive van gemaakt.
Dit is verkeerd.
Wat zijn de correcte tags?
Ik moet wel toegeven dat ik zelf bij de name-tag in de mist ben
gegaan, wat door RoRay rechtgezet is.
Kan zijn ,maar zijn definitie is verkeerd.
_______________________________________________
Talk-be mailing list
Talk-be@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be