2013/10/2 Stijn Rombauts <stijnromba...@yahoo.com>: > > Hoi, > > Met 'tag wat er in het echt staat, niet wat je denkt dat er in het echt zou > moeten staan.' en eerdere discussies in het achterhoofd, een volgende vraag. > Het gaat over de Sint-Lugardisstraat/Ashoekstraat in Lummen: > http://www.openstreetmap.org/#map=16/51.0123/5.1833 > Ik ben er van 't weekend met de fiets gepasseerd en ben volgend bord > tegengekomen: > https://maps.google.be/maps?q=lummen&hl=nl&ll=51.018767,5.185422&spn=0.023082,0.066047&sll=51.09623,4.227975&sspn=1.474765,4.22699&hnear=Lummen,+Limburg,+Vlaams+Gewest&t=m&z=15&layer=c&cbll=51.018767,5.185422&panoid=cQzua7yIjaXjz-4IfM7JCw&cbp=12,222.63,,0,9.65 > Dus: verboden toegang voor iedere bestuurder uitgezonderd fietsers (en > bromfietsen A) en uitgezonderd landbouwgebruik. > Weg was gekarteerd door RoRay als fietspad (highway = cycleway). > Ik maak daarvan highway = track; tracktype = grade1 (want verharde weg); > motor_vehicle = agricultural > RoRay heeft er nu terug highway = cycleway met motor_verhicle = permissive > van gemaakt. > > Wat zijn de correcte tags? > > Ik moet wel toegeven dat ik zelf bij de name-tag in de mist ben gegaan, wat > door RoRay rechtgezet is. > >
ik dacht aan : highway=track tracktype=grade1 surface=asphalt motor_vehicle=no agricultural=yes horse=no (?) _______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be