Is het niet erg dat we mekaar zitten te verbeteren (????) terwijl er nog zoveel nieuwe dingen te mappen zijn. Zelf weet ik het ook niet meer. Wanneer is het een track wanneer een "unclassified". Ik map steeds "unclassified" als er een verharding is, zelfs 2 beton stroken. (concrete:lanes) De conventie is ook wat onduidelijk. Enerzijds staat er dat een track een niet verharde weg is die toegankelijk is voor voertuigen. Anderzijds staat tracktype: grade1 voor verharde wegen; Sommige verkavelingwegen worden voortdurend gewijzigd. (Wie het langst leeft wint). Nog meer en nog uitgebreider toepassingen zoals 'Hoe map ik?' kunnen misschien soelaas brengen.
Guy Vanvuchelen -----Oorspronkelijk bericht----- Van: Marc Gemis [mailto:marc.ge...@gmail.com] Verzonden: woensdag 2 oktober 2013 12:26 Aan: Stijn Rombauts; OpenStreetMap Belgium Onderwerp: Re: [OSM-talk-be] fietspad of niet 2013/10/2 Stijn Rombauts <stijnromba...@yahoo.com>: > > Hoi, > > Met 'tag wat er in het echt staat, niet wat je denkt dat er in het > echt zou moeten staan.' en eerdere discussies in het achterhoofd, een volgende vraag. > Het gaat over de Sint-Lugardisstraat/Ashoekstraat in Lummen: > http://www.openstreetmap.org/#map=16/51.0123/5.1833 > Ik ben er van 't weekend met de fiets gepasseerd en ben volgend bord > tegengekomen: > https://maps.google.be/maps?q=lummen&hl=nl&ll=51.018767,5.185422&spn=0 > .023082,0.066047&sll=51.09623,4.227975&sspn=1.474765,4.22699&hnear=Lum > men,+Limburg,+Vlaams+Gewest&t=m&z=15&layer=c&cbll=51.018767,5.185422&p > anoid=cQzua7yIjaXjz-4IfM7JCw&cbp=12,222.63,,0,9.65 > Dus: verboden toegang voor iedere bestuurder uitgezonderd fietsers (en > bromfietsen A) en uitgezonderd landbouwgebruik. > Weg was gekarteerd door RoRay als fietspad (highway = cycleway). > Ik maak daarvan highway = track; tracktype = grade1 (want verharde > weg); motor_vehicle = agricultural RoRay heeft er nu terug highway = > cycleway met motor_verhicle = permissive van gemaakt. > > Wat zijn de correcte tags? > > Ik moet wel toegeven dat ik zelf bij de name-tag in de mist ben > gegaan, wat door RoRay rechtgezet is. > > ik dacht aan : highway=track tracktype=grade1 surface=asphalt motor_vehicle=no agricultural=yes horse=no (?) _______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be _______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be